idei pentru crearea unei teme
Mesagarie privata
Semnatura
Avatar
Prieteni si persoane






Soft Design

Forumul SoftDesign este un forum imfintat pe data cu scopul de a va oferi o gama foarte variata de tutoriale in aproape ori ce fel de domeniu, de asemenea va mai oferim o bama foarte variata de, Template-uri , Template-uri,Teme ForumGratuit,Galerie Design etc...De asemenea puteti sa beneficiati si de alte servici oferite de noi.Viziteaza-ne si ai sa descoperi singur si mai multe lucruri interesante.


imagine exemplu imagine exemplu
Twitter


idei pentru crearea unei teme




Emanuel

Emanuel
    : 95
    : 27/07/2011
Postat Lun Feb 26, 2018 10:45 am




Fondator
salut, dupa cum spune si titlu astept din partea voastra idei pentru crearea unei teme de catre mine pentru voi , sa o pun la descarcat ,astept ideile voastre de preferat vreau sa vad mai multe poze , si sa vedem poate se leaga ceva frumos ..














Lucifer

Lucifer
    : 23
    : 24/02/2018
Postat Mar Feb 27, 2018 5:51 am




Membru SoftDesign
Penteu început încearcă o temă clasică IPB pe un forum de teste , dacă ai probleme te ajut !














Emanuel

Emanuel
    : 95
    : 27/07/2011
Postat Mar Feb 27, 2018 5:53 am




Fondator
Lucrez mai mult pe phobb2 , si nu cred ca am sa am probleme














Lucifer

Lucifer
    : 23
    : 24/02/2018
Postat Mar Feb 27, 2018 5:55 am




Membru SoftDesign
Încearcă PunBB se potriveşte cu codurile IPB (Nu necesită modificari in cod) decât la unele variabile .














Emanuel

Emanuel
    : 95
    : 27/07/2011
Postat Mar Feb 27, 2018 5:58 am




Fondator
Nu ma intereseaza potrivirea codurilor , adica nu vreau gen sa iau dupa punbb si sa pun pe ipb sau imvers , vreau sa fac ceva diferit de la 0 , topicul e deschis pentru idei de creare de teme , gen postare imagini etc...














Lucifer

Lucifer
    : 23
    : 24/02/2018
Postat Mar Feb 27, 2018 6:01 am




Membru SoftDesign
Ştiu eu doar ţi-am spus , uite ceva de la 0 :http://allproject . lapetronel . tk

Pentru inspiraţie .














Emanuel

Emanuel
    : 95
    : 27/07/2011
Postat Dum Mar 11, 2018 5:09 am




Fondator
Inchis Temporar din lispa de activitate !















Continut sponsorizat
Postat

















Adauga Un Comentariu


imagine exemplu
Forum Gratuit  PhpBB  ForumGratuit De Suport  Semnaleaza un abuz   Tema realizata de  Emanuel

imagine exemplu